Майстерня громадських організацій

Всі інтелектуальні надбання людства реалізують свій потенціал, коли поширюються, змінюють поведінку та суспільство в цілому. Якщо ж вони сховані в одній особі або організації — вони не живі і гальмують прогрес.

Керуючись такою думкою, ми вирішили, що час активістам третього сектору Харкова відкрити доступ до свого досвіду та знань. Безумовно, кожна організація за роки активної діяльності накопичила знання та досвід з організаційного розвитку та тем, що є корисними для більшості активістів. Хтось краще розуміється у фандрайзингу, хтось — у роботі з волонтерами, а хтось — у творчому підході до справи. «Майстерня громадських організацій» — це спільнота активних громадян, які діляться одне з одним корисними знаннями. досвідом та ресурсами і також об’єднують зусилля аби втілити ще цікавіші та ще суттєвіші проекти. 
Перша зустріч «Майстерні»  відбулася 7 листопада у межах фестивалю громадських ініціатив «Соціальний Вітамін». У програмі було 4 панельні дискусії:


1) «Розвиток громадської організації: в пошуках ефективності».
Ведуча: Олена Решетняк  — Голова Правління Агенції Змін «Перспектива» , міжнародний тренер і консультант, кандидат економічних наук.
2) «Креативні стратегії в івент-менеджменті ІІІ сектору».
Ведуча: Олена Зіненко  — куратор проекту «Дитяча ПлощARTка», креативний директор івент-агенції «Дwа Тоwарища».
3) «Ефективний соціальний піар: як зробити організацію помітною в ЗМІ».
Ведуча: Христина Пашкіна  — головний редактор веб-журналу «Реприза», головний менеджер по роботі зі ЗМІ брендінгової агенції «Boomerang».
4) «Реєстраційні дії громадських організацій».
Ведучий: Артем Коновалов  — програмний директор громадської організації «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД». Експерт аналітичних установ, учасник розробки законопроектів з питань діяльності громадських організацій і сприяння розвитку громадянського суспільства, програм їхнього моніторингу й оцінки.

Коли ми побачили, що кількість зареєстрованих активістів перевалила за 50, у нас не лишалось сумнівів, що подібні заходи є актуальними для багатьох представників громадських організацій та ініціатив. Тепер ми продовжуємо знайомитися ближче один з одним, ділитися досвідом та планувати спільні проекти.

Дописати коментар