IV волонтерський еко-табір з 8 по 18 вересня!

Оголошується набір учасників з усієї України на IV волонтерський еко-табір у НПП “Слобожанський” (8-18 вересня 2014, Харківська обл.) для прокладання еко-стежки та облаштування презентаційної зали.
З травня 2014 року молодіжна ГО "Спілкування без кордонів", Громадський рух "Друг Природи" та НПП "Слобожанський" розпочали реалізацію проекту "Національний парк, як осередок підвищення екологічної свідомості молоді", підтриманий Швейцарською агенцією розвитку співробітництва.


Шляхом налагодження рекреаційної, освітньої та інформаційної інфраструктур прагнемо розповсюджувати ідеї сталого розвитку і дбайливого ставлення до навколишнього середовища, а також знання про природу рідного краю.


Під час першого табору було облаштовано наметове еко-містечко для заходів неформальної освіти. З 24 липня по 4 серпня та з 11 по 21 серпня волонтери проклали туристичний маршрут незвичайними природними та історичними місцями. За перебігом проекту можна слідкувати на сторінках:


Приїзди з 8 по 18 вересня у Національний парк “Слобожанський” та прокладай еко-стежку через природні та історичні пам’ятки, а також візьми участь у оформленні презентаційної зали разом з нами! У тебе буде унікальна нагода отримати базові навички роботи із деревом, спробувати себе в оформленні інтер’єру, поглибити свої знання про дику природу та взаємодію із нею, дізнатися цікаві факти із історії Слобідської України, навчитися жити в гармонії із собою та оточуючим середовищем, зустрітись з незвичайними людьми.


Програма табору складатиметься із виконання трудових завдань: розчищення та маркування стежки, створення на ній альтанки, вказівників, дизайн інтер’єру презентаційної зали, створення в ній лав, карнізів для виставок, стендів для інформації та сувенірів; неформальних освітніх заходів: презентацій, екскурсій, майстер-класів; посиденьок біля вечірньої ватри із барабанним та малиновим джемом ;).


Проживання (у наметах), харчування та витрати на проїзд від Харкова забезпечують організатори. Організаційний внесок від учасника - 100 грн за 10 днів.


Хочеш приєднатися? Заповнюй анкету до 29 серпня: http://goo.gl/BBVHy2


Інформація про місце проведення табору:


НПП “Слобожанський” - це молодий парк, розташований у Краснокутському районі Харківської області, який включає в себе більше 5 тисяч гектарів землі. Територія парку - це унікальні для Харківської області реліктові болота, діброви, бори та лісові озера, різноманітна флора та фауна. Наталіївська садиба, Співочі тераси, Пархомівський художній музей, Краснокутський дендропарк - це ще не повний перелік цікавинок, які оточують парк.


Детальну інформацію та анонси майбутніх еко-таборів шукайте тут: http://ngo-cwb.blogspot.com/


Контактна інформація:

0676223865; natalka.trofimova@gmail.com Наталка

Дописати коментар