ІІІ волонтерський еко-табір: еко-стежка «Мурафська дача»

Оголошується набір учасників з усієї України на ІІІ волонтерський еко-табір у НПП “Слобожанський” (11-21 серпня 2014, Харківська обл.) для прокладання еко-стежки.

З травня 2014 року молодіжна ГО "Спілкування без кордонів", Громадський рух "Друг Природи" та НПП "Слобожанський" розпочали реалізацію проекту "Національний парк, як осередок підвищення екологічної свідомості молоді", підтриманий Швейцарською агенцією розвитку співробітництва.

Шляхом налагодження рекреаційної, освітньої та інформаційної інфраструктур прагнемо розповсюджувати ідеї сталого розвитку і дбайливого ставлення до навколишнього середовища, а також знання про природу рідного краю.

Під час першого табору було облаштовано наметове еко-містечко для заходів неформальної освіти. З 24 липня по 4 серпня волонтери прокладають туристичний маршрут незвичайними природними та історичними місцями. За перебігом проекту можна слідкувати на сторінках:

Приїзди з 11 по 21 серпня у Національний парк “Слобожанський” та прокладай еко-стежку через природні та історичні пам’ятки разом з нами! У тебе буде унікальна нагода отримати базові навички роботи із деревом, поглибити свої знання про дику природу та взаємодію із нею, дізнатися цікаві факти із історії Слобідської України, навчитися жити в гармонії із собою та оточуючим середовищем.

Програма табору складатиметься із виконання трудових завдань: розчищення та маркування стежки, створення на ній альтанок, лав, вказівників, інфо-стендів; неформальних освітніх заходів: презентацій, екскурсій, майстер-класів; посиденьок біля вечірньої ватри із барабанним та малиновим джемом ;).

Проживання (у наметах), харчування та витрати на проїзд від Харкова забезпечують організатори. Організаційний внесок від учасника - 100 грн за 10 днів.

Хочеш приєднатися? Заповнюй анкету до 4 серпня: http://goo.gl/BBVHy2

Інформація про місце проведення табору:

НПП “Слобожанський” - це молодий парк, розташований у Краснокутському районі Харківської області, який включає в себе більше 5 тисяч гектарів землі. Територія парку - це унікальні для Харківської області реліктові болота, діброви, бори та лісові озера, різноманітна флора та фауна. Наталіївська садиба, Співочі тераси, Пархомівський художній музей, Краснокутський дендропарк - це ще не повний перелік цікавинок, які оточують парк.

Оновлення новин із місця подій шукайте тут.

Контактна інформація:

0635614339; 0676223827; sasha_tsymbal@yahoo.com Олександра

Дописати коментар