Волонтерський еко-табір у НПП «Слобожанський» прокладаємо туристичний маршрут

Другий волонтерський еко-табір у НПП “Слобожанський” (24.07-04.08.2014) відкриває набір учасників.

З травня 2014 року молодіжна ГО "Спілкування без кордонів", Громадський рух "Друг Природи" та НПП "Слобожанський" розпочали реалізацію проекту "Національний парк, як осередок підвищення екологічної свідомості молоді", підтриманий Швейцарською агенцією розвитку співробітництва.

Основна мета проекту - підвищити екологічну свідомість молоді через розвиток рекреаційної, освітньої та інформаційної інфраструктур національного парку "Слобожанський".

16 – 26 червня пройшов перший із чотирьох запланованих таборів, під час якого було створено еко-кемпінг - наметове містечко, де можна відпочити без шкоди для природи, долучитися до різноманітних заходів неформальної освіти, влаштувати свою власну подію та зустріти однодумців із усіх куточків України і не тільки ;). 
Детальніше про перебіг табору можна подивитися тут: http://vk.com/wall-70453580_100 
Більше фотографій тут: http://vk.com/album-70453580_197726876

Запрошуємо всіх охочих до участі у другому таборі, що відбудеться з 24 липня по 4 серпня та матиме на меті облаштування туристичного маршруту, який пролягатиме через природні та історичні пам’ятки. Протягом 10 днів у вас буде унікальна нагода отримати базові навички роботи із деревом, поглибити свої знання про дику природу та взаємодію із нею, дізнатися цікаві факти із історії Слобідської України, навчитися жити в гармонії із собою та оточуючим середовищем.
Програма табору складатиметься із виконання трудових завдань: розчищення та маркування стежки, створення на ній альтанок, лав, вказівників, інфо-стендів; неформальних освітніх заходів: презентацій, екскурсій, майстер-класів; збирання грибів, купання в озері в необмеженій кількості та вечірньої ватри із барабанним та малиновим джемом ;).

Проживання (у наметах), харчування та витрати на проїзд від Харкова забезпечуються приймаючою стороною. Організаційний внесок від учасника - 100 грн за 10 днів.

Хочеш приєднатися? Заповнюй анкету до 16 липня: http://goo.gl/hUOLi4

Інформація про місце проведення табору:

НПП “Слобожанський” - це молодий парк, розташований у Краснокутському районі Харківської області, який включає в себе більше 5 тисяч гектарів землі. Територія парку - це унікальні для Харківської області реліктові болота, діброви, бори та лісові озера, різноманітна флора та фауна. Наталіївська садиба, Співочі тераси, Пархомівський художній музей, Краснокутський дендропарк - це ще не повний перелік цікавинок, які оточують парк. Еко-кемпінг, в якому житимуть учасники табору, знаходиться на березі лісового озера у затишному, мальовничому, відірваному від цивілізації куточку парку.

Детальна інформація та анонси майбутніх еко-таборів шукайте тут: 
http://ngo-cwb.blogspot.com/

Контактна інформація:
093 551 86 90, 067 622 38 65, natalka.trofimova@gmail.com, Наталка Трофімова.

Дописати коментар